#Poznajmysie we Włocławku i Poznaniu!

19 czerwca podczas Zlotu Ruchu Polska 2050 ogłoszona została kampania letnia, która zapowiadała spotkania w całej Polsce!

Gdzie byliśmy w ubiegłym tygodniu? Spotkanie #Poznajmysie odbyło się we Włocławku oraz Poznaniu! Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz dyrektor Instytutu Strategie 2050 oraz Adam Rudawski koordynator krajowy Instytutu Strategie 2050 spotkali się wolontariuszami i wszystkimi zainteresowanymi aby opowiedzieć o działaniach Ruchu i odpowiedzieć na pytania.

Odbyły się również spotkania z koordynatorem regionalnego oddziału Instytutu Strategie 2050 Kujawsko-Pomorskie – dr Tadeusz Trocikowski oraz koordynatorką regionalnego oddziału Instytutu Strategie 2050 Wielkopolskie – Aleksandrą Rusinek. 

Spotkania z regionalnymi ekspertami współpracującymi były owocne w dalsze plany i określenie celów.

Nie jest to nasze ostatnie spotkanie! Całą kampanię letnią Ruchu Polska 2050 można śledzić na stronie internetowej. 

Podczas wyjazdów przypominamy o tym, że Ruch Polska 2050 podejmuje działania, które odpowiadają na Wasze potrzeby. Chcemy lepiej je poznać, dowiedzieć się co Wam przeszkadza w najbliższym otoczeniu i usłyszeć co chcecie zmienić. Dlatego przez najbliższe miesiące w ramach kampanii letniej #PoznajmySię odwiedzamy 380 powiatów w całej Polsce. Poznajemy się, rozmawiamy, dyskutujemy i zbieramy Wasze głosy poprzez niniejszą ankietę.

Interesujące? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter