#Poznajmysie w Opolu!

Wakacje wciąż trwają, a my pojawiamy się w kolejnym miejscu w ramach #poznajmysię! We wtorek, Stanisław Zakroczymski, członek zarządu Instytutu Strategie 2050 odwiedził Opole.

W czasie spotkań w Centrum Aktywizacji Społecznej przy ul. Krakowskiej rozmawiał o działalności Instytutu oraz dokumentach programowych ruchu m.in. z lokalną liderką struktur politycznych Agatą Liką oraz liderem stowarzyszenia w województwie, Dariuszem Ziębą.

Bardzo owocne było spotkanie z nową koordynatorką regionalnego oddziału Instytutu w województwie opolskim, Małgorzatą Kotowską oraz ekspertami współpracującymi w regionie w dziedzinach m.in. ochrony zdrowia, edukacji, kultury, gospodarki przestrzennej.

W ostatnim spotkaniu udział wzięli licznie wolontariusze struktur stowarzyszenia Polska 2050 Opolskie. Odbyła się ożywiona dyskusja o różnych wątkach pojawiających się w programach ruchu m.in. płacach i warunkach pracy w sektorze publicznym i prywatnym, strategiach walki z COVID-19 i prawnych możliwościach wprowadzania obostrzeń, współpracy ruchu z organizacjami pozarządowymi czy problemach małych i średnich przedsiębiorców.

Liczymy, że wtorkowe spotkania będą doskonałym impulsem do dalszej aktywnej działalności opolskich struktur Instytutu.

Nie jest to nasze ostatnie spotkanie! Całą kampanię letnią Ruchu Polska 2050 można śledzić na stronie internetowej. 

Podczas wyjazdów przypominamy o tym, że Ruch Polska 2050 podejmuje działania, które odpowiadają na Wasze potrzeby. Chcemy lepiej je poznać, dowiedzieć się co Wam przeszkadza w najbliższym otoczeniu i usłyszeć co chcecie zmienić. Dlatego przez najbliższe miesiące w ramach kampanii letniej #PoznajmySię odwiedzamy 380 powiatów w całej Polsce. Poznajemy się, rozmawiamy, dyskutujemy i zbieramy Wasze głosy poprzez niniejszą ankietę.

Interesujące? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter