#Poznajmysie w Lublinie i Rzeszowie!

Mijający tydzień to kolejne wyjazdy i spotkania #poznajmysię. We wtorek widzieliśmy się w Lublinie, a dzień później odwiedziliśmy Rzeszów!

Jan Szyszko, członek zarządu oraz Adam Rudawski koordynator krajowy z Instytutu Strategie 2050 wraz z Agnieszka Buczyńska Dyrektor ds. Regionów Stowarzyszenia Polska 2050 odwiedzili województwo lubelskie i podkarpackie, gdzie spotkali się z zarządem Stowarzyszenia Polska 2050 w regionach oraz trójkami politycznymi w regionach.

Wydarzenie było świetną okazją do rozmowy z ekspertami współpracującymi w regionie oraz nowymi koordynatorami regionalnych oddziałów Instytutu Strategie 2050 – Łukaszem Sieduszewskim i Barbarą Sługocką – Wilk.
Oprócz pytań i dyskusji z obecnymi na wydarzeniach, był czas także, aby rozegrać na Podkarpaciu turniej w szachy Strategie 2050 vs Stowarzyszenie Polska 2050.

Piękna pogoda i frekwencja na obu spotkaniach z sympatykami, wolontariuszami i członkami Stowarzyszenia Polska 2050 sprzyjała rozmowie o problemach i wyzwaniach, które zdaniem obecnych powinny być rozwiązane w pierwszej kolejności w ich regionach.

Nie jest to nasze ostatnie spotkanie! Całą kampanię letnią Ruchu Polska 2050 można śledzić na stronie internetowej. 

Podczas wyjazdów przypominamy o tym, że Ruch Polska 2050 podejmuje działania, które odpowiadają na Wasze potrzeby. Chcemy lepiej je poznać, dowiedzieć się co Wam przeszkadza w najbliższym otoczeniu i usłyszeć co chcecie zmienić. Dlatego przez najbliższe miesiące w ramach kampanii letniej #PoznajmySię odwiedzamy 380 powiatów w całej Polsce. Poznajemy się, rozmawiamy, dyskutujemy i zbieramy Wasze głosy poprzez niniejszą ankietę.

Interesujące? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter