#Poznajmysie w Białymstoku!

Ostatniego dnia sierpnia odwiedziliśmy Podlasie! Tam w ramach #poznajmysię Jan Szyszko, członek zarządu i Adam Rudawski koordynator krajowy Instytutu Strategie 2050 wraz z Agnieszką Buczyńską dyrektor ds. Regionów Stowarzyszenia Polska 2050 pojechali do Białegostoku.

To była świetna okazja aby spotkać się koordynatorem regionalnego oddziału Instytutu Strategie 2050 Podlaskie – Norbertem Brzostowskim, ekspertami współpracującymi regionalnie oraz z zarządem stowarzyszenie Polska 2050 Podlaskie i trójką polityczną.

Podczas spotkania otwartego poruszyliśmy kwestie ochrony klimatu, współpracy i inwestycji zagranicznych polskich firm za wschodnią granicą przy tak napiętej sytuacji na granicy Polsko-Białoruskiej oraz rozwiązań koniecznych dla rozwoju polskiej gospodarki.

Liczymy, że wtorkowe spotkania będą doskonałym impulsem do rozpoczęcia prac w regionalnym oddziale Instytutu Strategie 2050 Podlaskie.

Uczestniczyliście w spotkaniu? Czekacie na kolejne? Wszystkie możecie śledzić na naszej stronie internetowej.

Podczas wyjazdów przypominamy o tym, że Ruch Polska 2050 podejmuje działania, które odpowiadają na Wasze potrzeby. Chcemy lepiej je poznać, dowiedzieć się co Wam przeszkadza w najbliższym otoczeniu i usłyszeć co chcecie zmienić. Dlatego przez najbliższe miesiące w ramach kampanii letniej #PoznajmySię odwiedzamy 380 powiatów w całej Polsce. Poznajemy się, rozmawiamy, dyskutujemy i zbieramy Wasze głosy poprzez niniejszą ankietę.

Interesujące? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter