Koordynatorzy regionalni

Jesteśmy obecni we wszystkich województwach, w których działa Ruch Polska 2050. Wkrótce zaprezentujemy koordynatorów w poszczególnych regionach. Jeśli jesteś zainteresowany działaniami programowymi w Twoim regionie, wyślij wiadomość na kontakt@strategie2050.pl.

Tomasz Izydorczyk

Koordynator Instytutu Strategie 2050 w woj. dolnośląskim

Doktor telekomunikacji mobilnej. Jest absolwentem francuskiego Télécom ParisTech i duńskiego Uniwersytetu w Aalborgu. Prywatnie entuzjasta nowych technologii – 5G, internetu rzeczy, sztucznej inteligencji – ich zastosowaniem i wpływem na otaczający nas świat.

dolnoslaskie@strategie2050.pl

 

Aleksandra rusinek

Koordynatorka Instytutu Strategie 2050 w woj. wielkopolskim

Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w zakresie stosunków dyplomatycznych i konsularnych. Uczestniczka wymiany studenckiej na Universidade Nova w Lizbonie w obszarze nauk politycznych. Zawodowo zajmuje się zarządzaniem projektami w firmie specjalizującej się w outsourcingu wysoko wykwalifikowanych specjalistów dla klientów międzynarodowych, w tym Unii Europejskiej oraz NATO. W kampanii prezydenckiej Szymona Hołowni liderka regionalna w województwie wielkopolskim odpowiedzialna za prace zespołu kreatywnego oraz social media.

wielkopolskie@strategie2050.pl

Emil Rojek

Koordynator Instytutu Strategie 2050 w woj. pomorskim

Radca prawny i urzędnik samorządowy, w latach 2001-2006 studiował prawo na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Zawodowo i prywatnie związany z Pomorzem. Prowadzi nadzór i opiekę prawną jednostek samorządu terytorialnego. Wykładowca i autor szeregu szkoleń z zakresu prawa administracyjnego, prawa środowiska i gospodarki nieruchomościami. Autor wielu komentarzy do projektów ustaw i uczestnik prac rządowych i samorządowych w procesach stanowienia prawa z zakresu administracji publicznej i środowiska. 

pomorskie@strategie2050.pl

Gabriela Sowa

Koordynatorka Instytutu Strategie 2050 w woj. małopolskim

Studentka zarządzania finansami i rachunkowością na Uniwersytecie Warszawskim oraz zarządzania publicznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracowała w małopolskim sztabie Szymona Hołowni w kampanii prezydenckiej, odpowiadając w nim za organizację spotkań, agitację, social media, budowanie strategii regionalnej. Doświadczenie zebrała jako event manager oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi. W pracy w Strategii 2050 specjalizuje się w analizie danych i koordynowaniu analiz regionalnych.

malopolskie@strategie2050.pl

Tomasz Wawak

Koordynator Instytutu Strategie 2050 w woj. śląskim

Doktor nauk o polityce, radny Miasta Bielska-Białej, zawodowo związany z branżą IT. W pracy doktorskiej badał zachodnie partie socjaldemokratyczne i państwa dobrobytu. Swoją działalność społeczną rozpoczął jako najmłodszy w mieście przewodniczący rady osiedla, upominając się o zwiększenie ich kompetencji, a także jako działacz antysmogowy. Zwolennik nowoczesnego państwa dobrobytu i polityki opartej na decentralizacji. W ramach regionalnego Instytutu Województwa Śląskiego koordynuje m. in. zespoły analityczne zajmujące się samorządem terytorialnym oraz transformacją energetyczną. 

slaskie@strategie2050.pl

JACEK BARTMIŃSKI

KOORDYNATOR INSTYTUTU STRATEGIE 2050 W WOJ. MAZOWIECKIM

Prawnik, historyk sztuki, absolwent Krajowej Szkoły Administracji Publicznej i Akademii Leona Koźmińskiego (rachunkowość i finanse). Ekspert w zakresie nadzoru właścicielskiego, likwidator i doradca restrukturyzacyjny. Były doradca Ministra Finansów i wicedyrektor departamentu Gospodarki, Skarbu Państwa i Prywatyzacji NIK. Kierował nadzorem korporacyjnym w ORLEN, LOT, Polimex-Mostostal i logistyką Policji. Były członek rad nadzorczych i komitetów audytu spółek (m.in. Totalizator, AMICA, KUKE, IKS Solino, Anwil). Jako dyrektor Departamentu w Ministerstwie Gospodarki zajmował się analizą, tworzeniem i stosowaniem prawa (w tym OSR). Pszczelarz i prosument.

mazowieckie@strategie2050.pl

Izabela Ziętka

KOORDYNATORKA INSTYTUTU STRATEGIE 2050 W WOJ. LUBUSKIM

Absolwentka pedagogiki specjalnej i rewalidacji osób niepełnosprawnych na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz filologii polskiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, neurologopedii klinicznej oraz wczesnej logopedii klinicznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Ukończyła także liczne kursy i studia podyplomowe uprawniające do pracy z dziećmi z różnymi deficytami i niepełnosprawnościami, a także zarządzania oświatą. Dyrektor placówek oświatowych w Polsce i w Niemczech, wieloletni nauczyciel i pedagog, znający specyfikę pracy w szkołach i przedszkolach ogólnodostępnych i specjalnych, a także poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Entuzjastka nowoczesnych metod wychowania i nauczania.

lubuskie@strategie2050.pl

Hanna Rzadkosz-Florkowska

KOORDYNATORKA INSTYTUTU STRATEGIE 2050 W WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIM

Absolwentka socjologii na UAM w Poznaniu. Pracowała na uczelni oraz w dziedzinie HR. Z drugiego zawodu dekoratorka. Po pracy działaczka społeczna, szczególnie zaangażowana w rewitalizację swojej społeczności lokalnej (Bydgoszcz Fordon). Autorka projektów animacyjnych. Prywatnie wielbicielka Wisły.

kujawsko-pomorskie@strategie2050.pl

Bartosz Nowicki

KOORDYNATOR INSTYTUTU STRATEGIE 2050 W WOJ. warmińsko-mazurskim

Absolwent prawa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Wieloletni działacz organizacji pozarządowych, w których realizował wiele projektów wojewódzkich i ogólnopolskich. Zawodowo jest analitykiem zajmującym się zarządzaniem ryzykiem. Związany jest ze stowarzyszeniem zajmującym się wychowaniem dzieci i młodzieży. Interesuje się dostępem do informacji publicznej jako prawem człowieka.

warminsko-mazurskie@strategie2050.pl

Adam rudawski

KOORDYNATOR INSTYTUTU STRATEGIE 2050 W WOJ. zachodniopomorskim

Menedżer mediów, medioznawca. Jako prezes zarządu publicznego Radia Szczecin, w latach 2011-2016, wyprowadził rozgłośnię z 11 miejsca w rankingu słuchalności na pozycję lidera. To jedyny w Polsce przykład stacji radiowej w mieście wojewódzkim, gdzie lokalna stacja jest na pierwszej pozycji słuchalności. Z pasji do radia napisał i obronił doktorat, jedną z niewielu w Polsce dysertacji dotyczących rynku radiowego. Założyciel i rektor Wyższej Szkoły Zarządzania w Szczecinie (2000-2011). Wprowadzał na rynek markę Komfort SA. Prowadził doradztwo i szkolenia w wielu firmach. Obecnie profesor Uniwersytetu Szczecińskiego. Stażysta University of West Georgia w Atlancie, USA. Współautor badań Konsumpcja mediów przez pokolenie „Z”, prowadzonych wspólnie przez West Georgia University i Uniwersytet Szczeciński.

zachodniopomorskie@strategie2050.pl