Koordynatorzy regionalni

Jesteśmy obecni we wszystkich województwach, w których działa Ruch Polska 2050. Wkrótce zaprezentujemy koordynatorów w poszczególnych regionach. Jeśli jesteś zainteresowany działaniami programowymi w Twoim regionie, wyślij wiadomość na kontakt@strategie2050.pl.

Tomasz Izydorczyk

Koordynator Instytutu Strategie 2050 w woj. dolnośląskim

Doktor telekomunikacji mobilnej. Jest absolwentem francuskiego Télécom ParisTech i duńskiego Uniwersytetu w Aalborgu. Prywatnie entuzjasta nowych technologii – 5G, internetu rzeczy, sztucznej inteligencji – ich zastosowaniem i wpływem na otaczający nas świat.

Krystian Mierkiewicz

Koordynator Instytutu Strategie 2050 w woj. wielkopolskim

Emil Rojek

Koordynator Instytutu Strategie 2050 w woj. pomorskim

Radca prawny i urzędnik samorządowy, w latach 2001-2006 studiował prawo na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Zawodowo i prywatnie związany z Pomorzem. Prowadzi nadzór i opiekę prawną jednostek samorządu terytorialnego. Wykładowca i autor szeregu szkoleń z zakresu prawa administracyjnego, prawa środowiska i gospodarki nieruchomościami. Autor wielu komentarzy do projektów ustaw i uczestnik prac rządowych i samorządowych w procesach stanowienia prawa z zakresu administracji publicznej i środowiska. 

Gabriela Sowa

Koordynatorka Instytutu Strategie 2050 w woj. małopolskim

Studentka zarządzania finansami i rachunkowością na Uniwersytecie Warszawskim oraz zarządzania publicznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracowała w małopolskim sztabie Szymona Hołowni w kampanii prezydenckiej, odpowiadając w nim za organizację spotkań, agitację, social media, budowanie strategii regionalnej. Doświadczenie zebrała jako event manager oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi. W pracy w Strategii 2050 specjalizuję się w analizie danych i koordynowaniu analiz regionalnych.

Agnieszka Tkacz-Chmielewska

Koordynatorka Instytutu Strategie 2050 w woj. opolskim

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, który ukończyła z wyróżnieniem w 2005 r. Od 2010 r.  radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu. Po studiach pracowała w kancelarii radcy prawnego obsługującego podmioty sektora bankowego, a od 2011 r. prowadzi własną działalność gospodarczą. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, prawie wspólnot mieszkaniowych oraz administracyjnym. Prowadzi także obsługę przedsiębiorców. Wykładała na opolskich uczelniach  przedmioty z zakresu prawa rynku kapitałowego oraz administracyjnego, a także prowadziła zajęcia dla aplikantów radcowskich organizowanych przez OIRP w Opolu.

Tomasz Wawak

Koordynator Instytutu Strategie 2050 w woj. śląskim

Doktor nauk o polityce, radny Miasta Bielska-Białej, zawodowo związany z branżą IT. W pracy doktorskiej badał zachodnie partie socjaldemokratyczne i państwa dobrobytu. Swoją działalność społeczną rozpoczął jako najmłodszy w mieście przewodniczący rady osiedla, upominając się o zwiększenie ich kompetencji, a także jako działacz antysmogowy. Zwolennik nowoczesnego państwa dobrobytu i polityki opartej na decentralizacji. W ramach regionalnego Instytutu Województwa Śląskiego koordynuje m. in. zespoły analityczne zajmujące się samorządem terytorialnym oraz transformacją energetyczną.