Igrzyska Wolności z udziałem Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz i Jana Szyszko

Już 10-12 września 2021 w Łodzi odbędą się Igrzyska Wolności, których zostaliśmy partnerem merytorycznym.

“To interdyscyplinarne forum kulturalne i intelektualne, którego zasadniczym celem jest kreowanie twórczej przestrzeni spotkania ludzi kultury, biznesu i życia publicznego z różnych branż.

To wykłady i panele dyskusyjne z udziałem wybitnych przedstawicieli świata akademickiego (w czasie poprzednich sześciu edycji gościliśmy wykładowców z m.in.: Uniwersytetu Cambridge, Uniwersytetu Harvarda, Uniwersytetu Yale, Uniwersytetu Princeton, Uniwersytetu Berkeley, Massachusetts Institute of Technology oraz Uniwersytetu Paryskiego), które łączymy ze spotkaniami z ludźmi ze sfery życia publicznego, politykami i przedstawicielami biznesu.

W tym roku Igrzyska Wolności po raz kolejny staną się stymulującym intelektualnie wydarzeniem kulturalnym o wartości edukacyjnej. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać się w Łodzi i online z czołowymi intelektualistami, przedstawicielami kultury, środowiska akademickiego i życia publicznego z całego świata. Ambitny program będzie już tradycyjnie łączyć się z otwartością i dostępnością dla każdego uczestnika.”

Podczas trzech dni będziecie mogli spotkać naszych przedstawicieli: Katarzynę Pełczyńską-Nałęcz dyrektor Instytutu Strategie 2050, Jana Szyszko członka zarządu Instytutu Strategie 2050 oraz panel dyskusyjny Polska na Zielonym Szlaku.

Wydarzenie będzie można śledzić również online! Wszystkie informacje znajdziecie na stronie internetowej.

Interesujące? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter