“Czy polityka musi kosztować?” – seminarium online z udziałem ekspertów (26 XI)

Zapraszamy na seminarium eksperckie on-line “Czy polityka musi kosztować?”, na którym przedstawimy i przedyskutujemy wnioski płynące z konsultacji społecznych o jawności finansowania życia politycznego w Polsce.

Seminarium odbędzie się we czwartek 26 listopada w godz. 17.00 – 18.30 na profilu FB Strategie 2050, zapraszamy do zapisania się na wydarzenie i udostępniania go dalej.

Seminarium poprowadzi Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz dyrektorka Instytutu Strategie 2050, wyniki konsultacji zaprezentuje Stanisław Zakroczymski, ekspert ds. prawnych Instytutu Strategie 2050. Dr Adam Gendźwiłł z Uniwersytetu Warszawskiego przedstawi szerszą analizę dotyczącą finansowania polityki w Polsce. W dyskusji wezmą udział: Katarzyna Batko-Tołuć (Sieć Obywatelska Watchdog Polska), Grzegorz Makowski (Fundacja Batorego) i Filip Pazderski (instytut Spraw Publicznych).

Każdy będzie mógł wziąć udział w seminarium na profilu FB Strategie 2050 i zadać pytanie bezpośrednio w trakcie trwania seminarium za pośrednictwem chatu.

W naszych konsultacjach wzięło udział 732 obywateli z całej Polski i trzy organizacje eksperckie. Już wkrótce opublikujemy raport z konsultacji a tymczasem zapraszamy do udziału w seminarium!

Interesujące? Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter